IMG_4396_Facetune_24-02-2020-12-03-26_ed

İletişim

Tel: 0530 949 21 10

info@bwstudio.org

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Sık Sorulanlar

Ayrıntılarınız gönderildi

Nasıl sipariş verebilirim?Web sitemizde ki online mağaza bölümümüzden beğenmiş olduğunuz ürün veya ürünlerimizi seçip alışverişi tamamla diyerek sipariş verebileceğiniz gibi instagram veya whatsapp hattımız üzerinden ulaşarak da siparişinizi verebilirsiniz. Ürün siparişiniz üzerine imalata alınıp hazır olduğunda adresinize kargolanacaktır.

Nasıl ödeme yapabilirim?Ödemelerinizi havale / eft yolu ile yada kapıda ürün teslimi sırasında kredi kartı veya tercihinize göre nakit yapabilirsiniz.

Teslimat nasıl yapılıyor ?

Satın almış olduğunuz ürünler sizlere MNG Kargo aracılığı ile teslimatı edilecektir. Kargo ücreti her iki yönde müşteriye aittir. 

İade & Değişim nasıl yapabilirim?Ürünlerimizin özel tarasım olduğundan iade kabul edilmemektedir. Ürün kullanılmadığı lekelenmediği tadilat görmediği ve etiketi koparılmadığı takdirde beden değişim imkanımız vardır.

Ürün imalatı ve teslim süresi nedir ?B&W ailesi olarak sizlere rafta beklemiş ,daha önce denenmiş yada geçmiş sezondan beklemiş ürünleri sunmak istemiyoruz. Bu sebeple ürünler atölyemizde üst düzey kalite ve standartlarda sizin siparişiniz üzerine imalata alınmaktadır. Sipariş üzerine imalata alınan ürünler 7 ile 15 iş günü arasında adresinize kargolanmaktadır.